+48 603 751 712
Logo Tpay
30 dni gwarancji zwrotu produktów lub wymiany

o firmie

Trochę o nas

Już od 1978 roku zajmujemy się poszukiwaniem najlepszych źródeł naturalnych składników, aby ludziom żyło się zdrowiej i wyglądali lepiej.

 

Wierni filozofii, że tworzenie produktów od rośliny do gotowego wyrobu tworzy najlepszą ofertę,  wydobywamy wszystko, co najpotężniejsze w naturze, by wspierać życie, zdrowie i piękno każdego człowieka na ziemi. 

 

Produkty Forever Living, bazujące na miąższu z wnętrza liści aloesu, podbiły miliony serc na całym świecie, bo w sposób naturalny pomagać czuć się i wyglądać lepiej.

 

Unikalne programy suplementacji i pielęgnacji ciała, stały się dla wielu drogą do doskonałej równowagi, pełni sił witalnych oraz dobrej sylwetki. 

Firma istnieje 43 lata, a oddziały pracują już w 169 krajach. 
W 2020 r. do firmy dołączyło 1 milion nowych partnerów.

Zapraszamy także Ciebie 🙂 

 

Dlaczego warto kupić u Nas?

My dbamy o to, abyś był maksymalnie zadowolony i zaopiekowany. Zależy nam na tym, abyś dokładnie wiedział, w jaki sposób możesz wykorzystać swoje produkty, a także to, że możesz bez podania przyczyny zwrócić lub wymienić produkt na inny, w momencie, gdy nie będziesz z niego w pełni zadowolony. 

 

Ponieważ jesteś dla Nas ważny: 

  • z nami masz szybki kontakt telefoniczny
  • profesjonalne doradztwo poparte 15 letnim praktycznym doświadczeniem z produktami
  • produkty pakujemy starannie oraz zawsze dodajemy GRATISY
  • niskie koszty dostawy
  • darmową przesyłkę już od 200 PLN
  • umożliwiamy Ci bezpieczne płatności dzięki panelowi online TPay
  • umożliwiamy zakup w promocyjnych cenach, a także rabaty w wysokości 5% – 30%

 

Zapraszamy na zakupy 🙂 

 

Dlaczego My?

Jeszcze kilka powodów, dlaczego powinieneś wybrać właśnie Nas?

Ponieważ jesteśmy firmą, która praktyką aloesową zajmuje się od 2006r. Pozwala to nam na indywidualne doradztwo oparte o własne doświadczenie z produktami. Każdy z produktów został przez nas osobiście przetestowany, a wszystkie informacje zawarte w opisach produktów, to w 100% sprawdzone cechy i korzyści ze stosowania preparatów aloesowych, które oferujemy.

Nowy klient może liczyć na nasze indywidualne doradztwo tak, aby jak najtrafniej dobrać produkt pod  oczekiwania. Zależy nam, aby szybko i skutecznie produkty potwierdzały swoje działanie, co przekłada się na późniejszą lojalność do naszej firmy i proponowanych przez nas produktów. 

Tak długie doświadczenie, które wkładamy do tworzenia naszej firmy, przyczyniło się do zgromadzenia wielu zadowolonych i co najważniejsze stałych odbiorców naszych produktów.

To ludzie, którzy nam zaufali, a teraz również oszczędzają pieniądze, wybierając skuteczne i wydajne Produkty Aloesowe firmy Forever.

CERTYFIKATY

Naszą jakością jest skuteczny produkt, czyli certyfikowany. 

Dlaczego Forever Living Products?

Nasz aloes

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE
za naszą marką stoi 36 lat doświadczenia. Wyznaczamy nowe cele, inspirujemy, badamy. Rozwijamy technologię produkcji, by dostarczyć produkt jak najwyższej jakości.
Kochamy naszą pracą i poświęcamy się jej każdego dnia.

DBAMY O JAKOŚĆ
w Forever Living jesteśmy wszyscy wielką rodziną. Dlatego korzystamy tylko z własnych dostawców, a proces hodowli aloesu jest nadzorowany od samego początku. Dzięki temu nasze produkty są naturalne, czyste i bezpieczne.

Zobacz jak powstają produkty Forever Living

NIEOCENIONA SKUTECZNOŚĆ
dzięki temu, że nad naszymi produktami czuwają naukowcy, mamy pewność, że kupujesz produkt, który działa. Nasze produkty są w pełni naturalne i nie można ich przedawkować.

ZOSTAŃ Z NAMI JAK NAJDŁUŻEJ  – ATRAKCYJNE RABATY
Chcemy byś i Ty poznał magię aloesa i korzystał z niej jak najdłużej. Dlatego mamy dla Ciebie atrakcyjne rabaty oraz oferty współpracy. Fachowcy z naszego sklepu posiadają 11-letni staż w temacie aloesu i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Sprawdź ofertę jakialoes.pl

 

Dlaczego my?

        …bo jesteś dla Nas ważny 🙂