+48 603 751 712
Logo Tpay
30 dni gwarancji zwrotu produktów lub wymiany

ALOES – FOREVER LIVING – W ZGODZIE Z NATURĄ

Aloes na oparzenie

Aloes ma bogatą historię. 

Pradawne podania mówią, że już 6000 lat p.n.e znano działanie aloesu na skórę. Tak więc Aloe Vera jest rośliną towarzysząca człowiekowi od tysięcy lat.

Początkowo odkryta jako roślina na oparzenia szybko zyskała miano cudownej rośliny; bowiem w jej wnętrzu znajdziemy prawie 300 aktywnych składników, a wiele z nich jest cennych dla ludzkiego zdrowia a także urody.

Wartościowe składniki tej rośliny mogą wspierać samopoczucie na wiele sposobów. Według przekazów, roślina ta odgrywała w życiu ludów pierwotnych centralna rolę. Używano ją najpierw zewnętrznie jako cudowna roślina od oparzeń, a dzięki późniejszym badaniom, największy szacunek zyskała dzięki skuteczności spożywania wewnętrznego.

Do wytwarzania wyrobów z  Aloe Vera używamy tylko najlepszych surowców, z w pełni dojrzałych roślin o maximum skoncentrowanym składzie.

Ojczyzną Aloe Vera jest Meksyk, dlatego tam ją uprawiamy, a także Arizona i Dominikana.  Słońce i gleba są kluczowe w uprawie.

Uprawa odbywa się wyłącznie naturalnie, bez użycia środków i nawozów sztucznych.

Filetowanie liści odbywa się ręcznie, a skórki służą jako nawóz dla młodych sadzonek.

Zrównoważone zbiory, które prowadzimy, to te obejmujące rośliny pełnoletnie, czyli co najmniej 3 letnie, o najwyższej koncentracji składników aktywnych, czuwają nad bezpiecznym wzrostem roślin.

Czynnikiem decydującym o jakości produktów, które Państwu polecamy, jest czynnik przetwarzania.

Z tego względu kładziemy najwyższy nacisk na sposób obróbki surowca. Proces jest łagodny (stabilizacja na zimno) co wpływa na bio przyswajalność produktów; zbiór odbywa się ręcznie, bez ingerencji maszyn,  a liście są także ręcznie filetowane, dzięki czemu cenny miąższ z liści aloesu nie ulega uszkodzeniu.

Nad składami preparatów, ich proporcjami czuwają i nadzorują naukowcy, co daje Państwu najwyższe szczeble pewności, iż produkt jest bezpieczny, sprawdzony i po prostu działa.

Pijmy aloes na zdrowie już dziś

W przypadku Aloes Vera spożywanego codziennie, zauważono znaczną poprawę pracy jelit, zwiększony poziom energii, lepsze krążenie oraz wyższą odporność na wirusy.